Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Hur man väljer belysning för en smyckesbutik
Som du smycken butik, har du någonsin funnit dig själv fängslad av lockelsen av de glittrande juveler som visas ...
Effekt: 8W
Utskuren: Φ68mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD041068RL |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |























| Modell | SD044068RL |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2200LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8071120R |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15°/30°/45° |
| Utskuren | Φ120mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ140×H105mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 2000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD051075R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ82×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640lm-960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | SS811092S |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/36°/45° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | 92×92×H100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1500lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!