Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Förståelse av DALI-dimmer vs Triac-dimmer vs 0-10V-dimmer
Att välja rätt ljusstyrningssystem är viktigt när du vill ha god stämning och spara energi i dagens byggnader.
Effekt: 12W/15W
Utskuren: Φ68mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD042068RL |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm/1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |























| Modell | SD042075SL |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | 75x75 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm/1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SD044068R |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2200LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SG80510037S-L |
|---|---|
| Kraft | 22W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/45° |
| Utskuren | 285x45 mm, 285x50mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 280*91*60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1800LM |
| LED | Ursprung Bridgelux 3535 |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | ST3423D |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | Φ50mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 400LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 130mA |
| Modell | SG80302100S |
|---|---|
| Kraft | 2x20W |
| Strålningsvinkel | 20/24/36/45° |
| Utskuren | 100×190 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 115×210×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1600lmx2 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx2 |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!