Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Kumpi on parempi, 4-tuumainen vs 6-tuumainen upotettu valaisin?
Tässä artikkelissa kerrotaan, miten valita parhaat 4 tuuman ja 6 tuuman upotetut valaisimet projektiisi....
Teho: 8W
Leikkaus: /
Sädekulma: 15°/36°/55°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus: Pinta-asennus

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SS815072S |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 72×72×K75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 700LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |






| Malli | SD042068R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Malli | SD052075SL |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W, 18W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm-1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Malli | SD8281090R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ90mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ99×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SD8281140R |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ140mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ152×H86mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2400lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | SD8111095S |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 24°/30°/36°/45° |
| Cut-Out | 95x95mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 105×105×H70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1850lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!