Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Tehokas valaistus: Valaistus: Loistavan valaistuksen tulevaisuus
Menneet ovat kynttilöiden välkkyminen ja vanhentuneiden loisteputkien karu läsnäolo.Nykyään valaisimet...
Teho: 6W
Leikkaus: Φ40mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD011040HR-C |
|---|---|
| Teho | 6W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ45xH40.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 400LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |









| Malli | SS815170R |
|---|---|
| Teho | 32W |
| Säteen kulma | 24°/34°/60° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | Φ170×H170mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3200LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | SD044068R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2200LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Malli | SS811074S |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 18°/24°/30°/40° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 74×74×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD8031100S |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 115×115×K105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | KD8121168R |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 80° |
| Cut-Out | Φ168mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ175xH56mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1600LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!