Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Svarta strömskenor med moderna justerbara LED-lampor
Vad är svart spårbelysning
Strömskenor är ett mångsidigt belysningssystem med ett kontinuerligt strömskenemontage...
Effekt: 6W
Utskuren: Φ40mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD011040HR-C |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ45xH40,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 400LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |









| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Kraft | 7W |
| Strålningsvinkel | 80° |
| Utskuren | Φ82mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 560LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |
| Modell | ST3023 |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ70 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ54xH130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 640LM/960LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |
| Modell | SD8071060R |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 20°/24°/36° |
| Utskuren | Φ60 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ70×H55mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SD052068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640lm-960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | SD011030HR-S |
|---|---|
| Kraft | 3W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36° |
| Utskuren | Φ30mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ34xH34,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 180LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 700mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!