Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Maailman 11 parasta LED-valaisinmerkkiä
Viime vuosina LED-valaistustekniikan kehittymisen myötä LED-valaisimet ovat kehittyneet nopeasti....
Teho: 12W/15W/18W
Leikkaus: Φ68mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD052068R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W, 18W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm-1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Malli | SD8032145S |
|---|---|
| Teho | 32Wx2 |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 160×320×K133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2700lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Malli | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teho | 22W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1800LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Malli | SG80505037S-L |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 144x45mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 144x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 900LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 12-18V 700mA |
| Malli | ST3023 |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ70mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ54xH130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 640LM/960LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!