Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
DALI Dimmer vs Triac Dimmer vs 0-10V Dimmer megértése
A megfelelő világításvezérlő rendszer kiválasztása fontos, ha jó hangulatot és energiatakarékosságot szeretne a mai épületekben....
Teljesítmény: 22W
Cut-out: 285x50mm
Sugárzási szög: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Mini és lineáris alakú rácslámpa korlátozott helyre és speciális alkalmazásokhoz.
Kapható 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED-es típusban.
Fali mosható / állítható / szegély nélküli / felületre szerelhető változatban is kapható.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K elérhető, CRI 80 / 90 opcionális.
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |









| Modell | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 24°/40°/60° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD8033100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx3 |
| Modell | SC6082115R-R |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/60° |
| Cut-Out | Φ115-125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3100lm / 3500lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SG80701145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23W, 32W |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA/800mA |
| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!