Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Top kereskedelmi világítástechnikai gyártók 2025 LED hatékonyság és jellemzők útmutatója
Mi a kereskedelmi világítás és miért fontos
Ha az irodaházak világítására gondolunk...
Teljesítmény: 22W
Cut-out: 285x50mm
Sugárzási szög: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Mini és lineáris alakú rácslámpa korlátozott helyre és speciális alkalmazásokhoz.
Kapható 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED-es típusban.
Fali mosható / állítható / szegély nélküli / felületre szerelhető változatban is kapható.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K elérhető, CRI 80 / 90 opcionális.
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |









| Modell | ST5111W |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Fényáram | 3000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
| Modell | SD043068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 800LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SG80510037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 285x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 291x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1800LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 27-33V 700mA |
| Modell | SD8281120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ138×H74mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2400lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!