Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Legyünk színesek
36 szín
Különleges színek - Merész színek
A szín döntő hatással van a helyiségek és az építészet hatására. Feladatuk, hogy kiegészítsék és teljessé tegyék az építészeti elképzelést. Ezért kínálunk vibráló színválasztékot, hogy a lehető legnagyobb kreatív szabadságot biztosítsuk a tervezéshez.
A SUNME legnépszerűbb termékcsaládjai közé tartoznak a visszafogott klasszikus színek, az erőteljes színpompák és az arany és bronz különleges ékszerárnyalatai.
Részletek a különleges színekről
Annak érdekében, hogy ügyfeleinknek a lehető legnagyobb tervezési szabadságot kínálhassuk, termékeinket mostantól nagy mennyiségben, kibővített színválasztékban is megrendelhetjük. Különleges színeink kis felár ellenében kaphatók. Kérjük, számoljon kissé hosszabb szállítási idővel. A színváltozatok elérhetőségével és a feltételekkel kapcsolatos minden részletet innen tudhat meg.
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Klasszikus színek

RAL 9003
fehér jel

RAL 9010
tiszta fehér

RAL 9016
közlekedési fehér

RAL 9002
szürke fehér

RAL 085 80 10
bársony bézs

RAL 7044
selyemszürke

RAL 9006
fehér alumínium

RAL 9007
szürke alumínium

RAL 9023
sötét gyöngyházszürke

RAL 7048
gyöngyház egér szürke

RAL 1035*
bronz/gyöngyház bézs

RAL 7022
umbra szürke

RAL 8014
szepia barna

RAL 9004
jel fekete

RAL 9005
koromfekete

RAL 330-M*
réz

RAL 260-M*
aranypor

RAL 080 60 30*
sárgaréz arany
Trend színek

RAL 230 60 10
jégmadár szürke

RAL 7000
mókus szürke

RAL 5014
galamb kék

RAL 5005
kék jelzés

RAL 5018
türkizkék

RAL 6027
világoszöld

RAL 6019
pasztell zöld

RAL 6018
sárga zöld

RAL 100 50 20
zöld harkály olajbogyó

RAL 050 40 40 40
madeira barna

RAL 3015
világos rózsaszín

RAL 3014
antik rózsaszín

RAL 2002
Vermillion

RAL 3016
korallpiros

RAL 2000
sárga narancs

RAL 1032
seprű sárga

RAL 1018
cink sárga

RAL 1016
kénsárga
SZÍNES TERMÉKCSALÁDOK
HELLAS 72R kerek felületi lámpa
| Modell | SS815072R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 700LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
SARA 30 2W SMD fix
| Modell | SD011030R-S |
|---|---|
| Teljesítmény | 2W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 100LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Festékszóró festés |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 350mA |
EVO 75 Down Light fix / Trim
| Modell | SD041075S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
TANGO 54 sávfény / 8W/12W / Beépített / beépített
| Modell | ST3021 |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 680LM/1050LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180/300mA |
TANGO 54 Mini sínvilágítás / 8W / Beépített
| Modell | ST3021D |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/25°/45°/65° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ54×L100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 720lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
Tenso 100 Triple / In & Out / Spotlight
| Modell | SD8033100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx3 |
PREMIUN 68 lefelé világító lámpa fix / szegély nélküli
| Modell | SD051068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
68 Spot Light Állítható / Trim
| Modell | SD044068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1350LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
TANGO süllyesztett 6W
| Modell | ST3423D |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 400LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 130mA |
LINEAR L33 matt diffúzor változat
| Modell | ST6141W |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W, 30W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Fényáram | 20W @930 1300lm 65lm/W(S) 30W @930 1800lm 60lm/W(S) 20W @940 1800lm 90lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30 W @930 2400lm 80lm/W(H) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500/750mA |
ONUR 125 Down Light
| Modell | SD8271125R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
