Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Lumen vs Kelvin: A legfontosabb különbségek magyarázata
Volt már olyan, hogy új izzót tettél be, és úgy gondoltad, hogy a szoba most "túl világos", vagy nem érzed jól magad...
Teljesítmény: 12W/15W/18W
Kivágás: 75x75mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD051075S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Modell | SD8111135R |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ135mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ150×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2550lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD8031100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×115×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD041075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ82×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ82mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 560LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!