Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Hogyan működik a tompa-meleg világítás?
Hogyan működik a tompa-meleg világítás?
A fogyasztói világítási igények és a valós alkalmazások folyamatosan fejlődnek....
Teljesítmény: 32W
Kivágás: Φ145mm
Sugárzási szög:15/24/36/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8031145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160×160×H133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |









| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ82mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 560LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |
| Modell | SD041075SL |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 110×110×H88mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SS815072R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ72×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 700LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SD051068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H75mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm-960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | ST5211W |
|---|---|
| Teljesítmény | 43W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Fényáram | 3900lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!