Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Fekete pályavilágító lámpatestek útmutatója Modern állítható LED-es formatervezéssel
Mi a fekete pálya világítás
A sínvilágítás egy sokoldalú világítási rendszer, amely egy folyamatos sínre szerelt...
Teljesítmény: 60W
Cut-out:Φ220mm
Sugárzási szög: 20°/30°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8071220R |
|---|---|
| Teljesítmény | 60W |
| Sugár szöge | 20°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ220mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ236×H165mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 4800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1350mA |






| Modell | SD8131195R |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W, 35W |
| Sugár szöge | 60° |
| Cut-Out | Φ195mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ224×H98mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2400/2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700/800mA |
| Modell | ST5111W |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ80 x 120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Fényáram | 3100lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 750mA |
| Modell | SD012040R-C |
|---|---|
| Teljesítmény | 3W |
| Sugár szöge | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ45xH19.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 150LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Festékszóró festés |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Modell | SD052068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm-960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Modell | SD8141130R |
|---|---|
| Teljesítmény | 13W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ130mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ145×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!