Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Mitä on välkkyminen?Tärkeimmät syyt ja ratkaisut LED-värähtelylle
Oletko huomannut ledisi välkkyvän? Onneksi tämän ongelman korjaaminen on helppoa; yleisiä syitä ovat esimerkiksi huono...
Teho: 60W
Leikkaus: Φ220mm
Sädekulma: 20°/30°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD8071220R |
|---|---|
| Teho | 60W |
| Säteen kulma | 20°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ220mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ236×H165mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 4800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1350mA |






| Malli | SD041068RL |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Malli | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teho | 6W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 360LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |
| Malli | SS811130S |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 24°/40°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 130×130×K140mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2600lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 850mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!