Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Top kereskedelmi világítástechnikai gyártók 2025 LED hatékonyság és jellemzők útmutatója
Mi a kereskedelmi világítás és miért fontos
Ha az irodaházak világítására gondolunk...
Teljesítmény: 6W
Cut-out:Φ100mm
Sugárzási szög: 90°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8141100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 480lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |




| Modell | SD012040R-S |
|---|---|
| Teljesítmény | 2W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ45xH19.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 100LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Festékszóró festés |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 350mA |
| Modell | SD8033100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 15Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx3 |
| Modell | SG80302120S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx2 |
| Sugár szöge | 24/30/36/45° |
| Cut-Out | 120×235mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×255×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Modell | SC6082115R-R |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/60° |
| Cut-Out | Φ115-125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3100lm / 3500lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD051075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ82×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!