Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
A világítás jövője a Triac Dimmable technológiával
A világítás létfontosságú szerepet játszik környezetünk alakításában, befolyásolja a hangulatot, a termelékenységet és a kényelmet. Ahogy a techno...
SD8271145S
Teljesítmény: 35W
Kivágás:145x145mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8271145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 158×158×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |








| Modell | ST5211W |
|---|---|
| Teljesítmény | 43W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Fényáram | 3900lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SC6082115R-R |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/60° |
| Cut-Out | Φ115-125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3100lm / 3500lm (HE) |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD8271145R |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ158×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD8292145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 45W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 168×168×H179mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 3600lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!