Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Egyedi kereskedelmi világítás: A teljes vásárlói útmutató 2025-re
A mai versenyképes kereskedelmi környezetben a világítás már nem csak funkcionális szükséglet - ez egy kulcsfontosságú társ...
Teljesítmény: 8W/12W
Kivágás: Φ70mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | ST3023 |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ70mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ54xH130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 640LM/960LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |








| Modell | ST3423D |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 400LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 130mA |
| Modell | SD8271125S |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 125x125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 136×136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 60mA |
| Modell | SD042068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SG80510037S-W |
|---|---|
| Teljesítmény | 22W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | 272x37mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 279x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 1100LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Modell | SG80303100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 3x20W |
| Sugár szöge | 20/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×285mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1600lmx3 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx3 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!