Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat zijn dimmers en dimmers?
Welke lampen zijn dimbaar?Met de vooruitgang van de technologie zijn de soorten en functies van lampen...
SG80505037S
Vermogen: 12W
Uitgesneden:139x37mm
Stralingshoek: 15°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | SG80505037S |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 140x37mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 147x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |









| Model | SD8111075R |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 18°/24°/30°/40° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ85×H54mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 800 l |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mA |
| Model | ST3523 |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 24°/36°/55° |
| Uitgesneden | Φ50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 25xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 300LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 150mA |
| Model | SG80701145S |
|---|---|
| Stroom | 23W, 32W |
| Stralingshoek | 15/24/36/50° |
| Uitgesneden | 145x145mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 2550lm / 3000lm(HE) @23W 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA/800mA |
| Model | SD8071185R |
|---|---|
| Stroom | 40W |
| Stralingshoek | 15°/24°/45° |
| Uitgesneden | 185 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ197×H140mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 3200 lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 900mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!