Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Inbouwspot vs Spotlight: Wat is beter voor uw project?
Inleiding
Als het gaat om commerciële verlichting, zijn twee van de meest gebruikte armaturen inbouwdownli...
ST1501W
Vermogen: 25W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Stralingshoek: 30°/50°
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: 3-fase / 1-fase
Uitgesneden:/

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST1501W |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | 30°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ155×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Lichtstroom | 2000lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |




| Model | ST5181W |
|---|---|
| Stroom | 25W |
| Stralingshoek | Vormbaar |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 1300lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 600mA |
| Model | SD052075R |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ82×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm-960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | SD051068RL |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm-960lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA/300mA |
| Model | ST3021 |
|---|---|
| Stroom | 12W, 8W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/55° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Lichtstroom | 680LM/1050LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180/300mA |
| Model | SD042075S |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Uitgesneden | 75x75mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 82×82×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 640lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20/IP54 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 200mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!