Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Högeffektiv belysning: Framtiden för lysande belysning
Borta är dagarna med flämtande stearinljus och den hårda närvaron av föråldrade lysrör.Nuförtiden är ljus...
Effekt: 12W/15W/18W
Utskärning: 75x75mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD052075S |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | 75x75 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 82×82×H115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Modell | SG80303100S |
|---|---|
| Kraft | 3x20W |
| Strålningsvinkel | 20/24/36/45° |
| Utskuren | 100×285 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 115×300×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 1600lmx3 |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mAx3 |
| Modell | SD041075S |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | 75x75 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 82×82×H88 mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640 lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | ST1501W |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 30°/50° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ155×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 2000lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | ST3321 |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ68×L180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Ljusflöde | 1800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD051075R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ75mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ82×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 640lm-960lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!