Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
3000K vs 4000K? Guide till val av belysningslösningar för hemmet
3000K vs 4000K? Guide to Choosing Home Lighting Solutions
When choosing LED lighting for your h...
Effekt: 12W/15W/18W
Utskuren: Φ68mm
Strålningsvinkel: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD051068RL |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Modell | SD051068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SD011040HR-C |
|---|---|
| Kraft | 6W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/50° |
| Utskuren | Φ40mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ45xH40,5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 400LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Sprutmålning |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SD042068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm/1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP65 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | ST5211W |
|---|---|
| Kraft | 43W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | Φ100 x 130 mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Ljusflöde | 4200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SD8271145S |
|---|---|
| Kraft | 35W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | 145x145mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 158×158×H96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2800lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP65 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!