Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Högeffektiv belysning: Framtiden för lysande belysning
Borta är dagarna med flämtande stearinljus och den hårda närvaron av föråldrade lysrör.Nuförtiden är ljus...
Effekt:20W
Utskuren: /
Strålningsvinkel: 24°/32°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Ytmonterad

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SS815110S |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 24°/32°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | 111×111×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2000LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |






| Modell | ST6321W |
|---|---|
| Kraft | 20W/35W/43W |
| Strålningsvinkel | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Double Asymmetric |
| Utskuren | / |
| Installation | 3-fas / 1-fas |
| Dimension | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Ljusflöde | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 550/900/1050mA |
| Modell | ST3023 |
|---|---|
| Kraft | 12W, 8W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ70 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ54xH130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 640LM/960LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |
| Modell | SC6082100R-L |
|---|---|
| Kraft | 25W |
| Strålningsvinkel | 24°/30°/40° |
| Utskuren | Φ100mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2450lm / 2700lm (HE) |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SC6082115R-AR |
|---|---|
| Kraft | 35W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/60° |
| Utskuren | Φ115-125mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ138×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 3200lm / 4100lm (HE) |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | ST3023D |
|---|---|
| Kraft | 8W |
| Strålningsvinkel | 15°/24°/36°/55° |
| Utskuren | Φ70 mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ54xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 640LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!