İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
「2025 Güncellemesi」 Ray aydınlatmaları hakkında bilmeniz gereken her şey
Ticari aydınlatma ve ev aydınlatma uygulamalarında led ray lambaları vazgeçilmez bir aydınlatma aracı haline gelmiştir...
Güç: 6W
Kesik: Φ50mm
Işın açısı: 24°/36°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3523 |
|---|---|
| Güç | 6W |
| Işın Açısı | 24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ25xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 300LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |






| Model | SD8032120R |
|---|---|
| Güç | 2x25W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 120×235mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 140×255×Y129mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2100lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx2 |
| Model | ST3021 |
|---|---|
| Güç | 12W, 8W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ54×L130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 680LM/1050LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 180/300mA |
| Model | ST5211W |
|---|---|
| Güç | 43W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 3900lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!