İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Akıllı aydınlatma nedir? Uygulama senaryoları nelerdir?
Sunmelighting: Akıllı Aydınlatma Nedir, Akıllı Aydınlatma Uygulama Senaryoları
Akıllı ev aydınlatma kontrolü, r...
Güç: 6W
Kesik: Φ50mm
Işın açısı: 24°/36°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | ST3523 |
|---|---|
| Güç | 6W |
| Işın Açısı | 24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | Φ50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ25xY90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 300LM |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 150mA |






| Model | SD8271165S |
|---|---|
| Güç | 45W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 165x165mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 180×180×Y109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3600lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |
| Model | SD8032145S |
|---|---|
| Güç | 32Wx2 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 145×280mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 160×320×Y133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2700lmx2 |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mAx2 |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!