İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
TRIAC dimmer nedir? Yeni Başlayanlar İçin Tam Kılavuz
Bu kılavuz, TRIAC dimmerlerle LED ışıkları karartmanın temellerini açıklayacaktır.Kısılabilir LED'ler büyük bir fark yaratabilir ...
Güç:32W
Kesik: Φ120mm
Işın açısı:24/30/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80301120R |
|---|---|
| Güç | 32W |
| Işın Açısı | 24/30/36/45° |
| Kesip Çıkarma | Φ120mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ135×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |








| Model | SG80515037S-S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | Yüzey Montajlı |
| Boyut | 403x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3200LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 42-48V 700mA |
| Model | ST5201W |
|---|---|
| Güç | 43W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Işık Akısı | 3900lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!