İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Yüksek Verimli Aydınlatma: Parlak Aydınlatmanın Geleceği
Titreyen mumların ve modası geçmiş floresan tüplerin sert varlığının olduğu günler geride kaldı.Günümüzde, lig...
Güç:12W
Kesim: 80×80mm
Işın açısı:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80301080S |
|---|---|
| Güç | 12W |
| Işın Açısı | 15/24/36/45° |
| Kesip Çıkarma | 80×80mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 90×90×Y95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 850lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA |








| Model | ST6321W |
|---|---|
| Güç | 20W/35W/43W |
| Işın Açısı | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/Çift Asimetrik |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Işık Akısı | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 550/900/1050mA |
| Model | SD8271145S |
|---|---|
| Güç | 35W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 145x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 158×158×Y96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2800lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 800mA |
| Model | ST5181W |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | Şekillendirilebilir |
| Kesip Çıkarma | / |
| Kurulum | 3 fazlı / 1 fazlı |
| Boyut | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Işık Akısı | 1300lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!