İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Titreşen LED Işıklar Nedenleri ve Kolay Çözümleri Kılavuzu
Ticari Aydınlatmada LED Titremesini Anlamak
Downlight'lar, spot lambalar ve diğer lambalardaki titremenin yaygın nedenleri...
Güç: 12W
Kesik: Φ112mm
Işın açısı: 80°
CCT: 2700K/3000K/4000K/6000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | KD8121112R |
|---|---|
| Güç | 12W |
| Işın Açısı | 80° |
| Kesip Çıkarma | Φ112mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ118xY50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 960LM |
| LED | Köken Bridgelux SMD |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 300mA |




| Model | SC6082100R-R |
|---|---|
| Güç | 25W |
| Işın Açısı | 24°/36°/50° |
| Kesip Çıkarma | Φ100mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | Φ110×Y90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!