Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Valaisemalla tietä: LED-kaupallinen valaistus jokaiselle yritykselle!
Johdanto
Nykypäivän nopeatempoisessa yritysmaailmassa valaistuksella on merkittävämpi rooli kuin vain valaistus....
Teho: /
Leikkaus: Φ68mm
Sädekulma: /
CCT: /
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD041068RL-MR16 |
|---|---|
| Teho | / |
| Säteen kulma | / |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H60mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Valovirta | / |
| LED | / |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | / |
| Vf & If | / |




| Malli | KD8121112R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 80° |
| Cut-Out | Φ112mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD011030R-S |
|---|---|
| Teho | 2W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 100LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 350mA |
| Malli | SD042075SL |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 110×110×K111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SS815110R |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 24°/32°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | Φ110×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2000LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | SC6082100R-AR |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 24°/40°/60° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2600lm / 3000lm (HE) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!