Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
2700K vs 3000K vs 4000K vs 6000K : Vilken belysning är rätt för hemmet?
Färgtemperaturens betydelse för belysningen i hemmet återspeglas i många aspekter, bland annat påverkar den visuella ...
Kraft: /
Utskuren: Φ68mm
Strålningsvinkel: /
CCT: /
Färg: Vit / Svart / Anpassad
Installation: Infälld

Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!
| Modell | SD041068RL-MR16 |
|---|---|
| Kraft | / |
| Strålningsvinkel | / |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H60mm |
| CCT | / |
| CRI | / |
| Ljusflöde | / |
| LED | / |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | / |
| Vf & If | / |




| Modell | SD8071100R |
|---|---|
| Kraft | 18W |
| Strålningsvinkel | 15°/30°/45° |
| Utskuren | Φ100mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ120×H95mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Ljusflöde | 1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 450mA |
| Modell | SD052068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W, 18W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ75×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm-1440lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SS815110R |
|---|---|
| Kraft | 20W |
| Strålningsvinkel | 24°/32°/55° |
| Utskuren | / |
| Installation | Ytmonterad |
| Dimension | Φ110×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Ljusflöde | 2000LM |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Gjuten aluminium |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SG80510037S-W |
|---|---|
| Kraft | 22W |
| Strålningsvinkel | Väggtvätt |
| Utskuren | 272x37mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | 279x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 1100LM |
| LED | Ursprung Bridgelux SMD |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Aluminium för pressgjutning |
| IP-hastighet | IP20 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Kraft | 12W, 15W |
| Strålningsvinkel | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Utskuren | Φ68mm |
| Installation | Inbyggd |
| Dimension | Φ110×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Ljusflöde | 960lm/1200lm |
| LED | Ursprung Bridgelux COB |
| Färg | Vit / Svart / Anpassad |
| Ytfinish | Pulverlackering |
| Material | Stansning av aluminium |
| IP-hastighet | IP20/IP54 |
| Ingångsspänning | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |

Vi skickar filerna till dig inom 24 timmar!Har du ingen e-postadress för ditt företag? Klicka här!