Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
3000K vs 4000K? Opas kodin valaistusratkaisujen valintaan
Kun valitset LED-valaistusta kotiisi,...
Teho: 25W
Leikkaus: Φ120mm
Sädekulma: 15°/30°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD8071120R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 15°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ140×H105mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Valovirta | 2000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |






| Malli | SD044068RL |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1350LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SD011030HR-C |
|---|---|
| Teho | 5W |
| Säteen kulma | 20°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH64mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 250LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 250mA |
| Malli | SD8292120R |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 2800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | ST6321W |
|---|---|
| Teho | 20W/35W/43W |
| Säteen kulma | 70°/80°/30×70°/Asymmetrisch/ Kaksinkertainen epäsymmetrinen |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 51×18xL847mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @940 2700lm 135lm/W 20W @930 2600lm 130lm/W 35W @940 4400lm 125lm/W 35W @930 4200lm 120lm/W 40W @940 5000lm 125lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W 40W @930 4800lm 120lm/W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 550/900/1050mA |
| Malli | SD043068R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH112mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1500LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!