Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Egyedi kereskedelmi világítótestek: LED-megoldások: OEM és saját márkás LED-megoldások
💡 Bevezetés: A jövő személyre szabott
Az építészet, az intelligens épületek és a ...
Teljesítmény: 25W
Kivágás:Φ120mm
Sugárzási szög: 15°/30°/45°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8071120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/30°/45° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ140×H105mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 2000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |






| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | ST3121W |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD041075SL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SD043075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 800LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!