Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Kumpi on parempi, 4-tuumainen vs 6-tuumainen upotettu valaisin?
Tässä artikkelissa kerrotaan, miten valita parhaat 4 tuuman ja 6 tuuman upotetut valaisimet projektiisi....
Teho: 15W
Leikkaus: Φ100mm
Sädekulma: 15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD8031100R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |









| Malli | SD011030R-C |
|---|---|
| Teho | 3W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 150LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Malli | SD043068R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75xH68mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 480LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD8271165R |
|---|---|
| Teho | 45W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ165mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ180×H109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3600lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | SD041075R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ82×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8032100S |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×190mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 115×210×K105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mAx2 |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!