Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
10 legjobb konyhai sínvilágítás ötletek
A sínvilágítás gyorsan a modern konyhák elengedhetetlen kellékévé válik páratlan sokoldalúsága és elegáns ...
Power:15W
Kivágás: Φ100mm
Sugárszög:15/24/36/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8031100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |









| Modell | SG80301080R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ80mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ90×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 850lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD8281090R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ90mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ99×H60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8032145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx2 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160×320×H133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Modell | SD8271125S |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 125x125mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 136×136×H83mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2000lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 60mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!