Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Valaisemalla tietä: LED-kaupallinen valaistus jokaiselle yritykselle!
Johdanto
Nykypäivän nopeatempoisessa yritysmaailmassa valaistuksella on merkittävämpi rooli kuin vain valaistus....
Teho: 15W
Leikkaus: Φ95mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD8111095R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ95mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ105×H65mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |









| Malli | SS805100S |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD042068RL |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H102mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8111115S |
|---|---|
| Teho | 32W |
| Säteen kulma | 27°/31°/40°/50° |
| Cut-Out | 115x115mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 129×129×K80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2500lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | SD041068RL |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!