Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
3000K vs. 4000K: Miten valita kodin valaistukseen
Oletko juuttunut väittelyyn 3000K ja 4000K LED-valojen välillä? Tämä pikaopas auttaa sinua valitsemaan...
Teho: 8W/12W
Leikkaus: Φ50mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST3423 |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ40xH110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 600LM/900LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |






| Malli | SG80701145S |
|---|---|
| Teho | 23W, 32W |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 160x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2550lm / 3000lm (HE) @ 23W 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA/800mA |
| Malli | SD042075R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 82×82×K115mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm/1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Malli | SD8292120R |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ140×H149mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 2800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | SG80703145S |
|---|---|
| Teho | 23Wx3, 32Wx3 |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 450x145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @ 23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Malli | SD8271145S |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | 145x145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 158×158×K96mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Csting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP65 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!