Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
2700K vs 3000K vs 4000K vs 6000K : Mikä valaistus sopii kotiin?
Värilämpötilan merkitys kodin valaistuksessa näkyy monissa asioissa, kuten visuaaliseen ...
Teho: 25W
Leikkaus: Φ100mm
Beam angle: 24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SC6082100R-R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2400lm / 2700lm (HE) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |






| Malli | ST5181W |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | Muotoiltavissa |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1300lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Malli | SD8201055RL |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ55mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ80xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Malli | SD8111200R |
|---|---|
| Teho | 50W |
| Säteen kulma | 24°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ200mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ215×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3700lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1200mA |
| Malli | SG8030303080S |
|---|---|
| Teho | 3x12W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | 80×225mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 90×240×K95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 850lmx3 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mAx3 |
| Malli | SD011030R-C |
|---|---|
| Teho | 3W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH23mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 150LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!