Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Valaisemalla tietä: LED-kaupallinen valaistus jokaiselle yritykselle!
Johdanto
Nykypäivän nopeatempoisessa yritysmaailmassa valaistuksella on merkittävämpi rooli kuin vain valaistus....
Teho: 12W/15W/18W
Leikkaus: Φ68mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/55°.
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | SD051068R |
|---|---|
| Teho | 12W, 15W, 18W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm-1440lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Malli | SG80703145S |
|---|---|
| Teho | 23Wx3, 32Wx3 |
| Säteen kulma | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 450x145mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @ 23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Malli | SD012040R-C |
|---|---|
| Teho | 3W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ45xH19.5mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 150LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 150mA |
| Malli | SG80515037S-S |
|---|---|
| Teho | 35W |
| Säteen kulma | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 403x35x70mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 3200LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux 3535 |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |
| Malli | ST3261W |
|---|---|
| Teho | 30W |
| Säteen kulma | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1800lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!