Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Mitä on välkkyminen?Tärkeimmät syyt ja ratkaisut LED-värähtelylle
Oletko huomannut ledisi välkkyvän? Onneksi tämän ongelman korjaaminen on helppoa; yleisiä syitä ovat esimerkiksi huono...
Teho: 20W/30W
Leikkaus: /
Sädekulma: 15°/24°/36°
CCT: 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST6121W |
|---|---|
| Teho | 20W, 30W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @940 2200lm 110lm/W 20W @930 2000lm 100lm/W 30W @940 3100lm 105lm/W 30W @930 2900lm 95lm/W |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 24-36V 600/900mA |












| Malli | SD8111115R |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 20°/24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ115mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ131×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Malli | ST3261 |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | SD051075R |
|---|---|
| Teho | 12W, 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ82×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm-960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |
| Malli | SD042055R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ55mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ60×H80mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 640lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | SD8201050R |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ57xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!