Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Kaupan valaistus: Myymälätilojen energiansäästöratkaisut
Johdanto
Nykypäivän kilpaillussa vähittäiskaupan ympäristössä myymälän valaistuksella on ratkaiseva rooli myymälän...
Teho: 6W
Leikkaus: Φ50mm
Sädekulma: 15°/24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: Asennus:

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST3423D |
|---|---|
| Teho | 6W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 400LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 130mA |








| Malli | SS811095RH |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 20°/40° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | Φ95×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1600lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | ST5211W |
|---|---|
| Teho | 43W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ100 x 130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra/95Ra |
| Valovirta | 3900lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Malli | SD011030HR-C |
|---|---|
| Teho | 5W |
| Säteen kulma | 20°/30°/40° |
| Cut-Out | Φ30mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ34xH64mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 250LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 15-21V 250mA |
| Malli | SD8031100R |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15/24/36/45° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 1000lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!