Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Wat je moet weten over rupsverlichting
Met de ontwikkeling van de tijd heeft trackverlichting zich ontdaan van het lompe imago uit het verleden en biedt nu...
Vermogen: 6W
Uitgesneden: Φ50mm
Stralingshoek: 15°/24°/36°/50°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Kleur: Wit / Zwart / Custom
Installatie: Inbouw

Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!
| Model | ST3423D |
|---|---|
| Stroom | 6W |
| Stralingshoek | 15°/24°/36°/50° |
| Uitgesneden | Φ50mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 400LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 130mA |








| Model | SG80303080S |
|---|---|
| Stroom | 3x12W |
| Stralingshoek | 15/24/36/45° |
| Uitgesneden | 80×225 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 90×240×H95mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 850lmx3 |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 300mAx3 |
| Model | SD043068R |
|---|---|
| Stroom | 8W |
| Stralingshoek | Muur wassen |
| Uitgesneden | Φ68mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ75xH68mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Lichtstroom | 480LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 180mA |
| Model | SG805037S-L |
|---|---|
| Stroom | 12W |
| Stralingshoek | 24°/30°/45° |
| Uitgesneden | 144x45mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | 144x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Lichtstroom | 900LM |
| LED | Oorsprong Bridgelux 3535 |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 12-18 V 700 mA |
| Model | ST6221W |
|---|---|
| Stroom | 2x20W |
| Stralingshoek | 20°/40°/50° |
| Uitgesneden | / |
| Installatie | 3-fase / 1-fase |
| Afmeting | 46×34,5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Lichtstroom | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Oorsprong Bridgelux COB |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 1050mA |
| Model | SD8131165R |
|---|---|
| Stroom | 20W, 25W |
| Stralingshoek | 60° |
| Uitgesneden | 165 mm |
| Installatie | Verzonken |
| Afmeting | Φ190×H90mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Lichtstroom | 1800/2700lm |
| LED | Oorsprong Bridgelux SMD |
| Kleur | Wit / Zwart / Aangepast |
| Afwerking oppervlak | Poedercoating |
| Materiaal | Aluminium spuitgieten |
| IP-tarief | IP20 |
| Ingangsspanning | AC220-240V |
| Vf & Als | 30-42V 500/600mA |

We sturen de bestanden binnen 24 uur naar je op!Heb je geen zakelijk e-mailadres? Klik hier!