Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Top Commercial Lighting Valmistajat 2025 LED tehokkuus ja ominaisuudet opas
Mikä on kaupallinen valaistus ja miksi sillä on merkitystä
Kun ajattelet valaistusta toimistorakennuksessa...
ST5181W
Teho: 25W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Beam angle: Shapeable
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST5181W |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | Muotoiltavissa |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x L172mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1300lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |










| Malli | SD011040HR-C |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ40mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ45xH56mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 600LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Ruiskumaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20/IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Malli | ST6141W |
|---|---|
| Teho | 20W, 30W |
| Säteen kulma | 90° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | 33×33xL800mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Valovirta | 20W @ 930 1300lm 65lm/W(S) 30W @930 1800lm 60lm/W(S) 20W @940 1800lm 90lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 20W @930 1700lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30W @940 2500lm 85lm/W(H) 30W @930 2400lm 80lm/W(H) 30W @930 2400lm 80lm/W(H) |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500/750mA |
| Malli | SD8111135R |
|---|---|
| Teho | 32W |
| Säteen kulma | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ135mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ150×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2550lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP54 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Malli | SS805100S |
|---|---|
| Teho | 12W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 960lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!