Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Miten valita kiinalaiset toimittajat LED-downlights vuonna 2025
Kilpailu lukuisten LED-downlight-tehtaiden välillä Kiinassa on kovaa, mutta kaikki tehtaat eivät voi saavuttaa...
ST5161W
Teho: 25W
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Sädekulma: 10-45°
Väri: Valkoinen / Musta / Mukautettu
Asennus: 3-vaiheinen / 1-vaiheinen
Leikkaus:/

Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!
| Malli | ST3321W |
|---|---|
| Teho | 25W |
| Säteen kulma | 10-45° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | 3-vaiheinen / 1-vaiheinen |
| Mitta | Φ80 x L120mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Valovirta | 1300lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |










| Malli | SG80302120S |
|---|---|
| Teho | 32Wx2 |
| Säteen kulma | 24/30/36/45° |
| Cut-Out | 120×235mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 140×255×K123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2800lmx2 |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |
| Malli | SG80510037S-W |
|---|---|
| Teho | 22W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | 272x37mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | 279x45x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1100LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux SMD |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |
| Malli | SD043075R |
|---|---|
| Teho | 8W |
| Säteen kulma | Seinäpesu |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ83xH90mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 800LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Malli | SS815110R |
|---|---|
| Teho | 20W |
| Säteen kulma | 24°/32°/55° |
| Cut-Out | / |
| Asennus | Pinta-asennettu |
| Mitta | Φ110×H110mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Valovirta | 2000LM |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Valettu alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Malli | SD8201065RL |
|---|---|
| Teho | 15W |
| Säteen kulma | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ65mm |
| Asennus | Upotettu |
| Mitta | Φ110xH93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Valovirta | 1200lm |
| LED | Alkuperä Bridgelux COB |
| Väri | Valkoinen / Musta / Mukautettu |
| Pinnan viimeistely | Jauhemaalaus |
| Materiaali | Die Casting alumiini |
| IP-nopeus | IP20 |
| Tulojännite | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

Lähetämme tiedostot sinulle 24 tunnin kuluessa!Eikö sinulla ole yrityssähköpostia? Klikkaa tästä!