Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
OEM kereskedelmi világítás Gyártó: LED-megoldások Kínából
OEM kereskedelmi világítás Gyártó: Az intelligens választás az egyedi LED-megoldásokhoz
A mai versenyképes kereskedelmi...
Teljesítmény: 25W
Kivágás: Φ68mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD044075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH112mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2200LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |








| Modell | SG80301100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 20/24/36/45° |
| Cut-Out | 100×100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 115×115×H105mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1600lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | ST3023 |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ70mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ54xH130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 640LM/960LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA/300mA |
| Modell | SG8051505037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 408x45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |
| Modell | SD8141100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 480lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |
| Modell | SD8141130R |
|---|---|
| Teljesítmény | 13W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ130mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ145×H60mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!