Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Mi az UGR?
Mit jelent az UGR?
Az UGR az Unified Glare Rating (UGR) rövidítése, egy számítási módszer a káprázás értékelésére ...
Teljesítmény: 8W
Kivágás: 75x75mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD042075S |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |























| Modell | KD8121112R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ112mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ118xH50mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD042075SL |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 110×110×H93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SD041075S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 82×82×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SD044075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH68mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 720LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | ST3423D |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | Φ50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ40xH100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 400LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 130mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!