Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Mik azok a fényerőszabályozók és fényerőszabályozók?
Melyik lámpák dimmelhetőek?A technológia fejlődésével a lámpák típusai és funkciói egyre szélesebb körben váltak....
Teljesítmény: 12W/15W/18W
Kivágás: 75x75mm
Sugárzási szög: 15°/24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD052075SL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | 75x75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 110×110×H111mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |























| Modell | SD041068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm/1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA |
| Modell | SS811075RH |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 20°/40° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ75×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD041068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | ST6221W |
|---|---|
| Teljesítmény | 2x20W |
| Sugár szöge | 20°/40°/50° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | 46×34.5xL595mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| CRI | RA80, RA90 |
| Fényáram | 20W x 2 @940 3400lm 85lm/W 20W x 2 @930 3200lm 80lm/W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SG80301120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 24/30/36/45° |
| Cut-Out | 120x120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 140×140×H123mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!