Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
LED Binning: A világítási szabványok garantálása
Amikor fehér LED chipeket gyártanak világításhoz, akkor azok a fénykibocsátás tekintetében hasonlóak egymáshoz (bri...
Power: 8W/10W
Kivágás: Φ35mm
Beam angle: 24°/30°/40°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Color: Sand white/Sand black
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD7301035RS-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W, 8W |
| Sugár szöge | 24°/30°/40°/55° |
| Cut-Out | Φ35mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ41xH90mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 600lm/800lm |
| LED | Bridgelux |
| Színes | Homokfehér/homokfekete |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | 220-240VAC 50/60Hz |
| Vf & If | 30-42V 150mA |




















| Modell | ST3321 |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ68×L180mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD8111115S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 27°/31°/40°/50° |
| Cut-Out | 115x115mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 129×129×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2500lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SS811130S |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 24°/40°/55° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 130×130×H140mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2600lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 850mA |
| Modell | SS811075RH |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 20°/40° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | Φ75×H152mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1200lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!