Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
10 legjobb konyhai sínvilágítás ötletek
A sínvilágítás gyorsan a modern konyhák elengedhetetlen kellékévé válik páratlan sokoldalúsága és elegáns ...
Teljesítmény: 32W
Kivágás: Φ135mm
Sugárzási szög:24°/36°/55°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8111135R |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ135mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ150×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2550lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |







| Modell | SG8051505037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 408x45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |
| Modell | SG80703145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 23Wx3, 32Wx3 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 450x145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm(HE) @32W |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Modell | ST3121W |
|---|---|
| Teljesítmény | 20W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/50° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ60×L165mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 500mA |
| Modell | SD8031145R |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | Φ145mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ160×H130mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 360LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!