Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
DALI fényerőszabályozás: DALI Dimming: Teljes DALI Dimming tudás kézikönyv
Az elmúlt években a világításvezérlő rendszerek nagy előrelépést értek el az új technológiák bevezetésével, ...
Teljesítmény: 6W
Cut-out:Φ100mm
Sugárzási szög: 90°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8141100R |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 90° |
| Cut-Out | Φ100mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ115×H48mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 480lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 150mA |




| Modell | SS805100S |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | Felületre szerelt |
| Dimenzió | 100X100X100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA |
| Modell | SD043075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | Falmosó |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ83xH68mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 480LM |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | SD041075R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ75mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ82×H76mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA |
| Modell | SD8131120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 60° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 1350/1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |
| Modell | SD8032145S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32Wx2 |
| Sugár szöge | 15/24/36/50° |
| Cut-Out | 145×280mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 160×320×H133mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2700lmx2 |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mAx2 |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!