Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Melyik a jobb, 4 hüvelykes vs 6 hüvelykes süllyesztett világítótest?
Ez a cikk azt tárgyalja, hogyan válassza ki a legjobb 4 hüvelykes és 6 hüvelykes süllyesztett világítótesteket a projektjéhez....
Teljesítmény: 15W
Kivágás:Φ120mm
Sugárzási szög: 60°
CCT: 3000K/4000K/6000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SD8131120R |
|---|---|
| Teljesítmény | 15W |
| Sugár szöge | 60° |
| Cut-Out | Φ120mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ130×H68mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 6000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 1350/1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 350mA |




| Modell | SD8271165R |
|---|---|
| Teljesítmény | 45W |
| Sugár szöge | 15°/24°/36°/55° |
| Cut-Out | Φ165mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ180×H109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3600lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Csting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP65 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 1050mA |
| Modell | SG80501037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 3W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 53x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 59x59x58mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 180LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 2-4V 700mA |
| Modell | SG8051505037S-L |
|---|---|
| Teljesítmény | 35W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 408x45mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 408x91x60mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 3200LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 42-48V 700mA |
| Modell | SD8111115R |
|---|---|
| Teljesítmény | 25W |
| Sugár szöge | 20°/24°/36°/45° |
| Cut-Out | Φ115mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ131×H75mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 1900lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 600mA |
| Modell | SD052068RL |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 8W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ110×H79mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 640lm-960lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 200mA/300mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!