Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
LED Binning: A világítási szabványok garantálása
Amikor fehér LED chipeket gyártanak világításhoz, akkor azok a fénykibocsátás tekintetében hasonlóak egymáshoz (bri...
Teljesítmény: 6W
Kivágás: 82x50mm
Sugárzási szög: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Szín: Fehér / Fekete / Egyedi
Telepítés: .

Mini és lineáris alakú rácslámpa korlátozott helyre és speciális alkalmazásokhoz.
Kapható 1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED-es típusban.
Fali mosható / állítható / szegély nélküli / felületre szerelhető változatban is kapható.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K elérhető, CRI 80 / 90 opcionális.
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!
| Modell | SG80502037S-A |
|---|---|
| Teljesítmény | 6W |
| Sugár szöge | 24°/30°/45° |
| Cut-Out | 82x50mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 360LM |
| LED | Származás Bridgelux 3535 |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 4-8V 700mA |









| Modell | KD8121082R |
|---|---|
| Teljesítmény | 7W |
| Sugár szöge | 80° |
| Cut-Out | Φ82mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ90xH47mm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 560LM |
| LED | Eredet Bridgelux SMD |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 18-24V 300mA |
| Modell | SD051068R |
|---|---|
| Teljesítmény | 12W, 15W, 18W |
| Sugár szöge | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Cut-Out | Φ68mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ75×H98mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Fényáram | 960lm-1440lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20/IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 300mA/350mA/450mA |
| Modell | SD8111115S |
|---|---|
| Teljesítmény | 32W |
| Sugár szöge | 27°/31°/40°/50° |
| Cut-Out | 115x115mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | 129×129×H80mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Fényáram | 2500lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Öntött alumínium |
| IP-arány | IP54 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 800mA |
| Modell | SD8071060R |
|---|---|
| Teljesítmény | 8W |
| Sugár szöge | 20°/24°/36° |
| Cut-Out | Φ60mm |
| Telepítés | Süllyesztett |
| Dimenzió | Φ70×H55mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 80Ra, 90Ra |
| Fényáram | 640lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 180mA |
| Modell | ST3261W |
|---|---|
| Teljesítmény | 30W |
| Sugár szöge | 9°-42° |
| Cut-Out | / |
| Telepítés | 3-fázisú / 1-fázisú |
| Dimenzió | Φ85×L161mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | 80Ra/90Ra |
| Fényáram | 1800lm |
| LED | Eredet Bridgelux COB |
| Színes | Fehér / Fekete / Egyedi |
| Felületkezelés | Porbevonat |
| Anyag | Die Casting alumínium |
| IP-arány | IP20 |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Vf & If | 30-42V 700mA |

A fájlokat 24 órán belül elküldjük Önnek!Nincs üzleti e-mail címe? Kattintson ide!