İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
Loştan Sıcağa Aydınlatma Nasıl Çalışır?
Loştan Sıcağa Aydınlatma Nasıl Çalışır?
Tüketici aydınlatma ihtiyaçları ve gerçek dünyadaki uygulamalar sürekli olarak geliş...
Güç: 6W
Kesim: 82x50mm
Işın açısı: 24°/30°/45°
CCT: 2700K/3000K/3500K/4000K
Renk: Beyaz / Siyah / Özel
Kurulum: Gömme

Sınırlı yer ve özel uygulamalar için Mini ve Doğrusal şekilli ızgara ışığı.
1 / 2 / 5 / 10 / 15 LED'li model tipi mevcuttur.
Duvar Yıkama / Ayarlanabilir / Trimsiz / Sıva Üstü versiyonu mevcuttur.
CCT 2700K / 3000K / 4000 / 6000K mevcuttur, CRI 80 / 90 isteğe bağlıdır.
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!
| Model | SG80502037S-A |
|---|---|
| Güç | 6W |
| Işın Açısı | 24°/30°/45° |
| Kesip Çıkarma | 82x50mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 88x59x50mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 360LM |
| LED | Menşei Bridgelux 3535 |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 4-8V 700mA |









| Model | SD042075S |
|---|---|
| Güç | 8W |
| Işın Açısı | 15°, 24°, 36°, 55° |
| Kesip Çıkarma | 75x75mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 82×82×Y93mm |
| CCT | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K |
| CRI | 90Ra, 95Ra |
| Işık Akısı | 640lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP54 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 200mA |
| Model | SG80703145S |
|---|---|
| Güç | 23Wx3, 32Wx3 |
| Işın Açısı | 15/24/36/50° |
| Kesip Çıkarma | 450x145mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 465x160x100mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3x 2550lm / 3000lm (HE) @23W 3x 3300lm / 3900lm (HE) @32W |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum |
| IP Oranı | IP20 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 600mAx3/800mAx3 |
| Model | SD8271165S |
|---|---|
| Güç | 45W |
| Işın Açısı | 15°/24°/36°/55° |
| Kesip Çıkarma | 165x165mm |
| Kurulum | Gömme |
| Boyut | 180×180×Y109mm |
| CCT | 2700K/3000K/3500K/4000K |
| CRI | RA90/RA95 |
| Işık Akısı | 3600lm |
| LED | Köken Bridgelux COB |
| Renk | Beyaz / Siyah / Özel |
| Yüzey kaplaması | Toz Boya |
| Malzeme | Alüminyum Kalıp |
| IP Oranı | IP20/IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC220-240V |
| Vf & Eğer | 30-42V 1050mA |

Dosyaları 24 saat içinde size göndereceğiz!İş e-postanız yok mu? Buraya tıklayın!